Telegram Group Search
у світі де все хуйово тільки ми можемо не бути хуйовими
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
це я себе мотивую не йобнутися
буду думать про сігг мамейла
Forwarded from STERNENKO
🇧🇪Бельгія надасть допомогу на € 1млрд протягом 2025 року.

До нього увійдуть:
• 100 машин Unimog;
• 20 модернізованих систем ППО Cerber;
• 5 надводних дронів;
• танк Leopard «з новою баштою для випробувальних цілей»;
• безпілотники, системи виявлення дронів, стрілецьке озброєння;

Ще 650 мільйонів євро спрямують на контракти з бельгійськими оборонними компаніями для постачання Україні.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
gi 🏳️‍🌈 dnd pilled
буду думать про сігг мамейла
так думаю що вже майже уся зміна пройшла
який же прикольний чубрик кудрявий ідіот/поз
Деякі речі, доки не прожив щось схоже, лишаються чимось абстрактним і незрозумілим. Такі, як війна – у підручниках і художній літературі ти читаєш про це з одним, так би мовити, вайбом, але переживши – сприймаєш інакше. Розумієш якісь написані там речі вже не як суху статистику чи художній прийом.
Так у мене і з фактом депортації. Я пам'ятаю момент в березні 22 року, коли встало питання або лишатися вдома і ймовірно потрапити під атаку арти (або взагалі побачити російські війська на вулиці), або зібрати якісь необхідні речі і поїхати з міста у невідомість. Ми з чоловіком і подругами з району в принципі не вагалися – нам реально простіше виявилося вмерти, ніж кидати свої домівки. Навіть думка про це в той момент мене лякала набагато більше, ніж факт, що в кількох сотнях метрів від мого під'їзду знесло півбудинку рос. артилерією, що вже стояла під Вишгородом.
І саме тому я тепер по-іншому сприймаю 18 травня. Хоч навіть і близько не уявляю, як це – бути насильно виселеним із своєї хати, яку або будував своїми руками, або жив там від народження поколіннями. Як це – пережити жахливий переїзд, в якому гине половина твоїх рідних. Починати все з нуля, вижити, пам'ятати про дім і повернутися туди через півстоліття. І потім ще й чути від нових "місцевих", що ти тут чужий і навіщо взагалі приперся (я попри свій тодішній малий вік добре пам'ятаю ці розмови в Криму на початку 90-х).
Не слід забувати, що за три роки після цієї ганебної депортації також відбулося насильницьке переселення більш ніж 200 тис мешканців західної України, це були родини тих, кого звинуватили у посібництві УПА.
Депортація, розселення, відривання від своєї землі, культури, мови – методи радянських людожерів і їхніх російських ідейних нащадків. Тому маємо пам'ятати ці дати і зробити все, аби ніхто ніколи не мав змоги насильно викинути цілі народи в угоду своїм хворим ідеям. 18 травня. День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу.
хто я
gi: sigh, typical humans
me:
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
здавалось б до чого тут Україна
як похорошеу дніпро...
wet homosexual for you
2025/05/18 16:30:59
Back to Top
HTML Embed Code: