group-telegram.com/predelnyuyut/1265
Last Update:
Для видання ГУК зробив невеликий текст з 10 моїми улюбленими альбомами / творами / треками. Вийшло 7 альбомів (1 з них з сучасною класичною музикою), 1 симфонія і 2 маленьких фортепіанних п'єси. Ось що я запропонував.
Vessel — Punish, Honey (2014)
Сучасний британський музикант. Жанри: індастріал, техно і електроніка. Так, принаймні, написано в Вікіпедії. Насправді, звісно, тут не про це, а про особливий стан, — я б його описав як поєднання люті, втоми та розгубленісті. Не зважаючи на певну грубість звучання, це дуже вишукана і розумна музика.
Spotify / Youtube
This Heat — This Heat (1979)
Напевно, мій найулюбленіший альбом періоду експериментального року. Британська група.
Spotify / Youtube
Ground Zero — Revolutionary Pekinese Opera (1995)
Видатний альбом експериментальної японської музики. Мультижанровий, як я люблю. Тут є серйозна інтеграція акустичних інструментів, низьких жанрів, побутових звуків, нойзу і деконструкції.
Youtube
Laurence Crane — Sound of horse (2016)
Серед сучасної класичної музики я більше всього люблю тих, хто працює з приємними звучаннями, але не страждають зайвим пафосом і зайвою сентиментальністю. Лоренс Крейн в цьому ряді — один з найкращих.
Spotify / Youtube
Mr. Oizo — The Church (2014)
Француз Кантен Дюпьйо, який пише музику під псевдонімом Мес'є Уазо, — однаково відомий і як композитор, і як кінорежисер, — унікальне поєднання. Його музика, строго кажучи, є танцювальною, але при цьому вона дуже специфічна, сповнена гумором і абсурдом.
Spotify / Youtube
Pan Sonic - Kulma (1996)
Експериментальний фінський музичний гурт. Цей альбом — приклад роботи з артефактами електроакустичного звучання — тобто це буквально звуки, які виникають, коли ти вмикаєш-вимикаєш кабеля в комбопідсилювач, або робиш якісь інші технічні дії. З цього всього фінни зробили дуже приємну музику.
Spotify / Youtube
Carl Nielsen — Symphony №1 (1892)
Мені дуже подобається період втрати цілісності музичної мови кінця XIX — початку XX століття. Серед них особливо виділяється для мене данець Карл Нільсен. Він любить Моцарта і загалом класицизм, але він же і відчуває подих нового часу. Виходить дуже цікавий гібрид.
Youtube
Liszt - Toccata, S.197a (виконує Gianluca Cascioli)
Ще один приклад вмираючої спільної мови кінця романтичної епохи. Але тут, у порівнянні з Нільсеном, менше наївності і більше розуміння тотального... серйозного майбутнього, яке насувається.
Spotify / Youtube
Coil — The Ape Of Naples (2005)
Це, напевно, найдушевніший і найдоступніший альбом із згаданих в цій публікації. Але все ж це не дженерік попса і не компромісна боягузлива музика. Це вишукані, добре підібрані музичні рішення.
Spotify / Youtube
Zdeněk Fibich - Poem (1894)
А ось це вже попса, тут я не приховую свою сентиментальну сторону. Вивертайте свою душу назовні разом зі мною, будь ласка!
Spotify / Youtube
BY АШ-паблік
Warning: Undefined variable $i in /var/www/group-telegram/post.php on line 260
Share with your friend now:
group-telegram.com/predelnyuyut/1265